„Gyengének érezni magad emberi egy dolog, erőssé válni pedig egy döntés, napi munka és a sok tanulság összeadása.” S. Tóth Márta

Jogodban áll olykor megelégelni a dolgokat, sőt össze is omolhatsz. Ugyanakkor ahhoz is jogod van, hogy kirántsd magad a gödörből és különféle eszközöket vess be ahhoz, hogy elérd a vágyott egyensúlyt. A múltadon nem tudsz változtatni, a hozzáállásodon igen. Rajtad áll, hogyan tekintesz a múltban történtekre és a megélt tapasztalataidra. A múlt minden ember személyiségének a szerves részét képezi és valóban nem könnyű változtatni azon, ahogyan a múltunkra tekintünk. Azonban, ha építkezünk belőle és úgy tekintünk az összes minket ért nehézségre, mint egy fejlődési lehetőségre, akkor egy új világ nyílik meg előttünk. Ehhez viszont te kellesz!

Összegezd magadban az eddigi életed főbb fordulópontjait: Egy szakítás? Valakinek, vagy valaminek az elvesztése? Múltbéli sérelmek? Rossz szokások, téves hiedelmek és feltételezések?

Miért éppen veled történtek meg ezek a dolgok? Hogyan reagáltál ezekre, hogyan rögzültek a történtek benned? Mennyire vannak hatással rád a jelenben a történetek?

Nincs olyan ember, aki ne hordozna magával valamilyen rossz emléket, élményt a múltjából. El kell fogadjuk, hogy a múltunk egy olyan dolog, amely magába foglal sok szép és rossz emléket, ami történt, megtörtént.

Ezek nélkül a tapasztalatok nélkül, ma nem ugyanaz az ember nézne vissza ránk a tükörből. Minden egyes momentum meghatározó részét képezi jellemünknek. A sérelmeinket elfelejteni ugyan nem lehetséges, azonban tanulhatunk belőlük. A tanulási folyamat végén pedig levonhatjuk a megfelelő konzekvenciákat, és következhet az elengedés. Ez mind rajtad áll. A múltad után most koncentrálj a jelenedre és a jövődre. Higgy benne, hogy képes vagy kiegyensúlyozott, boldog és erős emberré válni, csak tedd meg az első ehhez szükséges lépést! Ha pedig elakadnál a folyamatban, itt a segítség, ugyanis következő interaktív előadásunkon többek között az alábbi kérdésekre kaphatsz választ:

Hogyan lehetséges egy negatív eseményre pozitívan tekinteni?

Hogyan történik az elengedés?

Tényleg minden rosszban van valami jó?

Származhat-e előnyünk a bennünket ért sérelmekből?

A #MASTERMINDSKLUB következő interaktív előadásán S. Tóth Márta Nemzetközileg minősített Life és Business Coach, NLP Tréner elkalauzolja a résztvevőket a múlt útvesztőjében és bemutat néhány olyan coaching, valamint NLP (neuro-lingvisztikus programozás) technikát, melyek segíthetnek a továbblépésben és az elengedésben.

Dátum: 2018. május 8. 18:15-19:30-ig
Helyszín: 1071 Budapest, Damjanich utca 58., 1.emelet 2. ajtó, kapucsengő:11-es
A részvétel díja: 1.900 Ft / fő

A férőhelyek száma korlátozott (maximum 30 fő). A rendezvényre nincs regisztráció, a helyfoglalás érkezési sorrendben történik. 

A Szervező a helyszínváltoztatás jogát fenntartja.
Az eseményeken fotó, videó és hangfelvétel készül. A részvétellel a jelenlévők beleegyeznek, hogy az elkészült anyagokat cégünk közzé tegye és marketing célokra felhasználja.
Lemondás esetén a megvásárolt belépő(k) visszaváltására nincs lehetőség.