Érdekel, hogy milyen hasznokat hoz a mesterséges intelligencia (AI) a gyakorlati üzleti helyzetekben? Szeretnéd egy kicsit jobban megérteni, hogy hogyan működik ez a technológia? Mit tippelnél, melyik iparágban hozza a legnagyobb projekteket az AI? Melyikben a legtöbbet? Milyen üzleti funkciókban átlagosan mennyi bevételt és megtakarítást tud hozni? És talán a legfontosabb: milyen megtérülési rátával működnek ezek az üzleti bevezetések?
Vagy inkább konkrét sztorik érdekelnek? Tudtad, hogy használják a szoknyadivat előrejelzésére? Hogy meg tudja mondani, hogy ki fog elmenni a cégtől abból, hogy ki kinek küldözget levelet? Hogy egy telefont hozzányomva egy-egy gyártó géphez meg lehet mondani, hogy kell-e karbantartani? Hogy már sok sporthírt AI ír meg? Hogy az IBM 300m dollárt spórol belső szervezeti mobilitás elemzésével?

Azt tapasztaltuk, hogy sokan úgy látják, hogy az AI valahol máshol történik és még messze van, nem hoz gyakorlati hasznokat. Ez motivált minket arra, hogy összegyűjtsünk 500 olyan esettanulmányt, melyek bemutatják, hogy milyen cégben milyen AI bevezetés milyen üzleti eredményt hozott. Ezekből szeretnénk egy összefoglalót mutatni, mert szeretjük terjeszteni, hogy az AI már nem a jövő, hanem a jelen.

Az első rendezvényünkre 3 nap alatt elfogyott a meghírdetett 60 jegy, így most új helyen, emelt számú férőhellyel várunk titeket az Ericsson székházában. A visszajelzések alapján még érthetőbben vizualizált számokkal, még több érdekes esettel, és egy digitális animációs felülettel is készülünk, amivel még interaktívabbá tehetjük az előadást.

Kinek ajánljuk: bárkinek, aki szeretné látni milyen irányba halad az üzleti alkalmazása ennek a technológiának, vagy csak szeretne borzongani egy kicsit, hogy milyen területeken van már AI. Üzletben dolgozóknak, akik a folyamatokat szeretnék javítani, vállalkozóknak, akik új irányokat akarnak venni, lelkes érdeklődőknek, akik a karrierjükbe szeretnék beépíteni.

Kinek nem ajánljuk: akik a mesterséges intelligencia technológiai mélységeiről, programozásáról szeretnének többet hallani. Itt most nem a fejlesztésre, hanem a felhasználásra fókuszálunk. De ha a fejlesztés érdekel, keress minket nyugodtan, indítunk ilyen oktatásokat.